search

Наукова періодика України

Проект "Наукова періодика України" - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційної обробки, публікації, послепублікаціонной підтримки.

Співпраця "Наукової періодики України" з провідними міжнародними агрегаторами науково - інформаційних ресурсів, національними та академічними бібліотеками світу дозволяє спростити для видавців - учасників процеси входження їх видань в престижні реферативні бази даних, каталоги і системи пошуку. Через програмні шлюзи платформи видання «Наукової періодики України» повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine, OpenAIRE та ін.

Платформа забезпечує відстеження показників цитованості робіт в статтях, представлених у проекті "Наукова періодика України" зі списками пристатейної бібліографії і визначає національний індекс цитування (УІНЦ) http://journals.uran.ua/

Нові надходження