search

Електронна доставка документів (ЕДД)

Електронна доставка документів (ЕДД)

Право замовлення електронної копії статті з фондів Наукової бібліотеки УІПА мають; викладачі, аспіранти та співробітники УІПА, перереєстровані в поточному році і ті хто не має читацької заборгованості, а також бібліотеки члени МБА. Електронна доставка документів (далі ЕДД ) дає можливість отримати електронну копію друкованих документів, а саме:

· статті з журналів та збірників;

· автореферати (не більше 30 %);

· фрагменти монографій обсягом (не більше 30 %).

Ліміт: не більше трьох запитів одночасно. Уточнити бібліографічні відомості про документи, можна за допомогою Електронного каталогу бібліотеки. Якщо не вдається знайти інформацію, можна скористатися послугою віртуальної довідкової служби

Для оформлення замовлення ЕДД, необхідно:

·заповнити форму бланк-замовлення;

·і відправити замовлення; електронною пошою;Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Форматикопіювання - tiff, pdf, jpg. Розпізнавання тексту проводиться без коригування електронної копії, у випадку труднощів при розпізнаванні тексту/таблиць замовнику направляється графічне зображення. У випадках, коли джерело має велику кількість нерозпізнаних символів , математичні формули (для електронних копій в текстовому форматі), дуже погана якість, поліграфічні дефекти, незручну для розвороту брошурування, то копії не виконуються, про що замовник ставиться до відома Протягом 2-х робочих днів замовнику висилається інформація про можливість виконання замовлення. Терміни виконання замовлення - від 1 до 3 діб. Користувач отримує тимчасову електронну копію для репродукування одного примірника оригіналу на папері і використання копії в навчальних або наукових цілях з подальшим знищенням тимчасової електронної копії з метою забезпечення охорони авторських та інтелектуальних прав.

Увага! Замовник повинен дотримуватися так званого "чесне використання" згідно із Законом України " Про авторське право и суміжні права" (23.12.1993 ) , електронні копії видань дозволяється використовувати тільки для наукових та освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім законодавчо дозволеної (однократна роздруківка електронного документа), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до чинного законодавства, цілком лягає на користувача.

Нові надходження