search

Буккросинг в бібліотеці

bookcossing

Наукова бібліотека УІПА знов приєднується до Міжнародного руху Буккросингу і пропонує викладачам, співробітникам і студентам долучитися до наповнення полиці Буккросингу книгами!

Буккросинг (з англ. «book» — «книжка», «crossing» — «переїзд», «перехрестя») - всесвітнє книжкове мандрування з рук в руки, з дому в дім, з країни в країну.

Можна сказати, що Буккросинг - це безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть буккросери, це "звільнення" книжок. Буккросер, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, щоб хтось інший міг її прочитати. А той, до кого книжка потрапить, повторює процес. Так книги «звільняються» і мандрують від одного читача до іншого.

У читальному залі бібліотеки беріть книги з «Живої» книжкової полиці (без читацького квитка, без запису), рекомендуйте знайомим, "звільняйте власні книги".

Ви вільні у виборі та в строках повернення книги .

Побудуємо разом "живу" бібліотеку!

book1

Гасла та емблеми буккросерів. Книга з ручками та ніжками, що біжить, “Хай живуть книжки!” - саме так підтримали буккросинг італійці. “Прочитав — віддай іншому”- з таким принципом мадруюють книги.

Які книжки лишати?Ті, що тобі сподобалися або викликали спірні питання. Адже якщо хочеш знаходити цікаві книжки – такі ж і лишай. 

 Правила користування книгами:

1) "Прочитав - передай іншому";

2) Не затримуйте книгообміну (книги повинні завжди бути у русі й через певний проміжок часу повернутись на полицю бібліотеки);

3) В акції також можуть брати участь цікаві й корисні газети та журнали;

4) Не розмальовуйте книги, не закладайте й не виривайте листків із них.

20180322 141141

Нові надходження