search

Шанувальникам художньої літератури

Альманахи

Внимаю любителей поэзии, предлагаем литературные альманахи «Академия» № 7,8. На их страницах вы найдете стихи уже полюбившихся авторов Е. Беловой, А. Тарасенко, И. Шелепова, а также познакомитесь с творчеством молодых авторов: Е. Самойловой, С. Трохимчука, В. Жилина.

Джерри Олшен – современный американский писатель. Дебютировал в научной фантастике в 1982 году. Его повесть «Не демонтировать!», опубликованная в 1996 году номинировалась на все престижные премии в области фантастической литературы. Но сотням тысяч любителей научной фантастики, покоренными приключениями главного героя повести оказалось этого мало, и тогда Джерри Олшен написал «Особый звездный экспресс». Это дальнейшие приключения «чокнутого ученого» Алена Мейснера из знаменитой организации «Придурки» (Планетарный реконструкционно - исследовательский департамент управления развитием космических исследований).

Читачеві, який обізнаний з творчістю поетів «Празької школи», творами українських поетів шістдесятників, буде цікаво познайомитись з творчістю поетів «Нью - Йоркської групи». «Важливі структурні зміни, що відбулися у розвиткові української еміграційної літературі у 50-60-х роках ХХ століття і призвели до увиразнення поетики модернізму, пов‘язані з «Нью – Йоркської групою». Вона не тільки не перервала духовної спорідненості поколінь, а й виявила новаторську дерзновенність, поєднавши найземніші реалістичні картини дійсності з міфологічними образами та фантастичною, тим самим перевівши ювелірно огранену дію масштабної і пристрасної думки у новий стільовий вектор». Олександр Астаф‘єв

Віктор Савченко

Савченко Віктор Васильович – знаний український сучасний письменник, автор багатьох фантастичних романів, нагороджений літературними преміями ім. Д. Яворницького (1995) та «Благовіст» (1998). Новий твір автора «Золото і кров Сінопа» - історичний роман-трилер. У сюжеті роману вплітаються елементи неймовірного, дивовижного, часом фантастичного, але такого, що не руйнує історичної правди. Хіба підводні човни – чайки, вперше винайдені на Січі, і застосовані козаками при взятті турецької фортеці Сінопу у 1595 році, не вважалися на той час чимось дивовижним.

Михайло Ткачук

Михайло Ткачук – лауреат конкурсу «Коронація слова». Його новий роман» Гра з тінню або нічний партнер» - історія про молодого картаря – професіонала, який робить карколомну «професійну кар‘єру». За короткий час він переграє усіх найвідоміших гравців і шулерів. Суми грошей, які виграє герой роману, є астрономічні. Але насправді у нього практично нічого не залишається, оскільки майже всі виграші йдуть на оплату «примусових курсів підвищення професійної майстерності», які у містичний спосіб влаштовує герою старий шулер. Герой роману розривається між грою і поступками шулера. Час найбільшої поразки приходить, коли нарешті знайдено «злого генія».

Нові надходження