search

Фонд рідкісних видань

Науковою бібліотекою УІПА переглянуто і упорядковано фонд рідкісних і цінних видань, який налічує більше 400 примірників книг, надрукованих у період з 1864 по 1949 рр. Це праці видатних вітчизняних та зарубіжних вчених, викладачів провідних університетів України, Росії, Європи (Д.І. Менделєєва, Г.Ф. Кнорре, Жерарь, Г. Генне, Г. Яна, Р. Ріхтера та ін.).

Тематика рідкісних видань відповідає профілю академії. Це монографії, словники, підручники, навчальні керівництва для вищої школи, збірники задач з математики, фізики, хімії, техніки (машинобудування, опору матеріалів, зварювального виробництва, металургії, кування та штампування, прокатного виробництва, металорізальних верстатів, теплотехніки, енергетики тощо).

Шановний користувачу!

Завітайте до відділу обслуговування науковими фондами Наукової бібліотеки і за наявності читацького квитка Ви отримаєте для роботи у читальному залі видання, яке Вас зацікавило!

Цим Ви долучитесь разом з Науковою бібліотекою до пропагування цінних історико-культурних і наукових друкарських пам'яток.

Нові надходження