search

Електронні ресурси відкритого доступу іноземні та вітчизняні

Електронні ресурси відкритого доступу іноземні та вітчизняні

ABC Chemistry - Безкоштовні повнотекстові наукові журнали з хімії. Архів поділений на 2 частини: журнали, які постійно доступні в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово у вільному доступі

AEA Journals - Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.

ChemSpider. Search and share chemistry - Дозволяє відкрити найбільш повний вигляд вільно доступних хімічних даних за допомогою он-лайн - пошуку. Належить Королівському хімічному товариству.

CiteSeerX - Відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами

DOAJ (Directory of Open Access Journals) - Довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.

DOAB (Directory of Open Access Books) - Доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.

 Getty Publications Virtual Library - Науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання он-лайн та для завантаження у PDF-форматі.

Internet Public Library - Близько 3000 електронних газет та журналів з багатьох галузей знань усіх країн світу

The OAPEN Library - Містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.

Е-books directory - Каталог електронних книг - це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій.

Чтиво / Chtyvo - є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

Нові надходження