search

Реєстрація вчених у міжнародних наукометричних базах

orcid-logo

Реєстрація вчених у міжнародному реєстрі ORCID - єдиний міжнародний реєстр вчених. Реєструючись в системі ORCID, науковець отримує свій унікальний ідентифікаційний номер.

Переваги, які Ви отримаєте:

· коректну цитованість своїх статей (Ваші статті не будуть «втрачені» пошуковими системами),

· формування особистого рейтингу в українському індексі наукового цитування (проект «Наукова періодика України»),

· участь в рейтингах міжнародного рівня,

· можливість брати участь у подачі заявок на гранти

інструкція

Publons

PUBLONS –– це веб-сервіс, що дозволяє дослідникам збирати, відстежувати, перевіряти та демонструвати свої публікації, показники цитованості, інформацію про експертну діяльність в якості редакторів і рецензентів наукових журналів. Використовуючи Publons, науковець має можливість:

- імпортувати і зібрати усі публікації вченого у базі даних Web of Science, ідентифікаторі ORCID, а також бібліографічному менеджері (наприклад, EndNote чи Mendeley);

- відслідковувати показники цитованості публікацій, що автоматично додаються з основної колекції Web of Science;

- ідентифікувати доробок в колекціях Web of Science з ідентифікатором ResearcherID;

- фіксувати опрацьований доробок в якості експерта, рецензента, редактора;

- відстежити історію експертної оцінки і роботи в складі редколегій наукових журналів.

інструкція

scholar

Авторський профіль в Google Академія

Пошукова система Google Академія (адреса сайту ‐ https://scholar.google.com.ua/) є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.

Індекс Google Scholar містить більшість рецензованих онлайн журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями він схожий на вільнодоступні системи Scirus від Elsevier, CiteSeerX та getCITED, а також на інструменти засновані на підписці, такі як Elsevier Scopus та Thomson ISI’s Web of Science.

З точки зору реальних показників цитування для україномовних авторів, Google Scholar представляє більшу зацікавленість, ніж бібліометричні комерційні платформи Web of Science або Scopus, які опрацьовують менше 2 % публікацій українських науковців.

Профіль вченого у Google Академії надає можливість авторам відстежувати бібліографічні посилання на свої статті. Можна переглядати, хто цитує ваші публікації, переглядати графіки цитувань у часі та розраховувати декілька наукометричних показників

інструкція

 

 

 

 

Нові надходження