search

Науково-методичний семінар.

В межах Методичного об'єднання бібліотек вищих навчальних закладів Харківської зони 12 квітня 2017 року відбувся науково-методичний семінар «Сучасний стан та перспективи розвитку бібліотек ВНЗ Харківського зонального методичного об'єднання», підготовлений спільними зусиллями фахівців НБ УІПА і ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна. На семінарі обговорювалися питання інноваційних технологій управління бібліотекою ВНЗ (доповідач – директор НБ УІПА Ніколаєнко Н.М.), було презентовано видання «Управління процесами та інноваціями: практичні рекомендації для керівників бібліотек ВНЗ з організаційно-управлінської діяльності» (доповідач – заст. директора НБ УІПА РибальченкоО. М.). Також керівники бібліотек прийняли участь у психологічному тренінгу «Сучасні психологічні технології у подоланні стресів в умовах інноваційних змін», який підготували і провели канд. псих. наук стар. виклад. кафедри практичної психології УІПА Колчигіна А. В. і студентка 5курсу Ільченко Ірина.

         На семінарі також було розглянуто питання про реалізацію проекту ХДНБ імені В.Г.Короленка «Бібліотечна енциклопедія Харківщини».

         Велику зацікавленість присутніх викликало обговорення нагальних проблем оформлення бібліографічних посилань у наукових публікаціях, що виникли у зв’язку із впровадженням в дію ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічні посилання: загальні положення та правила складання». З доповіддю «Польові дослідження українського бібліографа, або, як все ж таки оформити список наукових публікацій» перед учасниками семінару виступили заст. директора Глазунова Л. В. і головний бібліотекар Карнаух І. А. ХДНБ імені В. Н. Короленка.

         Модератором «Круглого столу», на якому обговорювалися питання практичного впровадження УДК у роботу бібліотек виступила директор бібліотеки ХДАК Шикаленко Т. О. Робоча атмосфера заходу сприяла плідній співпраці присутніх. Всього прийняли участь у науково-практичному семінарі 75осіб із 27 бібліотек міста

3

1

4

5

7

8

9

 

 

Нові надходження