search

Наукометричні показники діяльності УІПА

Позиції УІПА в рейтингах

Рейтинг Місце УІПА у рейтингу
Міжнародні рейтинги: 
Webometrics - Враховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу).

722 місце  серед 327 представлених  українських ВНЗ (станом на січень 2018 року)

SciVerse SCOPUS У рейтинговій таблиці ВНЗ ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, який грунтується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

89 місце за показниками:  публікацій – 129, цитувань – 128, індекс Гірша – 6 (станом на 15 квітня 2017 року)

 

WORLDUNIVERSITIESWEBRANKING 2016 - рейтинг університетів за популярністю у інтернеті - оцінює популярність більше 11 тисяч ВНЗ світу та більше 130 ВНЗ України за популярністю їхніх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні. В рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв ВНЗ світу. Джерелами інформації виступають бази даних міжнародного Інтернет-гіганту Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12. 66  місце серед 148 представлених українських ВНЗ
Українські рейтинги: 
«ТОП-200 Україна»в рейтингу діяльність вищих навчальних закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертної оцінки якості підготовки випускників вузів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). 57 місце серед представлених  200 внз України (2017р)

ТОП 200 УКРАЇНА - університети за напрямком діяльності

 

3 місце серед  педагогічніих, гуманітарнихвнз, та  фізичного виховання , спорту
Консолідований рейтинг ВНЗ України підсумовує загальні рейтингові місця внз за версіями  "Топ-200 Україна", "Scopus" и " Webometrics". 60-61 місце у 2016 році

Scopus

  1. Базовий пошук за автором без передплати Scopus
  2. Українські видання, представлені у Scopus 
  3. Журнали відкритого доступу Elsevier.   

Google Scholar(Google Академія)

  1. Пошук у GoogleScholar (інструкція користувача)
  2. Авторські профілі вчених УІПА у системі «Бібліометрика української науки»

Web of Science(WoS)    

  1. Інформаційний портал Web of Science російською мовою
  2. Пошук інформації в Web of Science 
  3. Українські журнали в Web of Science

 

Нові надходження