Головна сторінка сайту УІПА

 • Книги - корабли мысли, странствующие по волнам времени и бережно несущие свой драгоценный груз от поколения к поколению. Ф.Бекон
 • Пошукові системи

  www.google.com.ua/ Google не тільки спрощує доступ до мільярдів веб-сторінок, але й пропонує різні функції, що дозволяють знайти саме те, що Ви шукаєте.
  http://www.yandex.ru/ Пошук інформації в Інтернеті з урахуванням російської морфології, можливість регіонального уточнення. Паралельний пошук по новинам, картинкам, товарам, блогам.
  http://www.yahoo.com/ Yahoo! пропонує користувачам доступ до широкого вибору ресурсів, включаючи різноманітні засоби комунікації, форуми, торгові послуги, персоналізовану інформацію та фірмове програмування.
  http://www.rambler.ru/ Рамблер — це відкритий портал, унікальне сполучення гібридної пошукової системи, з’єднуючої у собі традиційний горизонтальний пошук по Інтернету зі спеціалізованими вертикалями (Ціни, Новини, Вакансії, Афіша, Вікіпедія, Авто та ін.) та великого вибору сервісу — аудіо і відео, фото й листівки, знайомства й оголошення, фінанси, мандрівки і спорт, а ще можливості для відкритого спілкування — пошта та ICQ.
  http://meta.ua/ Українська мета-пошукова система, портал, новини та інформація о країні.

  Оголошення


      Новий ресурс з професійної освіти
      Далі …

      Подовжено доступ до повнотекстових БД "Polpred"
      Далі …

      Відкрито доступ до баз даних освітньої мережі "УРАН":
      Далі …  Електронні ресурси


  Електронний каталог