Головна сторінка сайту УІПА

 • Книги - корабли мысли, странствующие по волнам времени и бережно несущие свой драгоценный груз от поколения к поколению. Ф.Бекон
 • Законодавча інформація.

  Україна

  http://www.rada.gov.ua/laws/pravo/new     Сервер Верховної Ради: Конституція України; Законодавство України; Пленарні засідання; Законопроекти; Депутатський корпус; Інформаційний сервер Верховної Ради; Бібліотека Верховної Ради; Уповноважений Верховної Ради з прав людини; Міжнародні парламентські інститути; Сайти парламентів зарубіжних країн; Сторінки депутатських фракцій і груп. Пошук документів за реквізитами та ієрархією.
  http://www.nau.kiev.ua     Нормативні акти України. Безкоштовні ресурси: нові нормативні акти (щоденно); пошук та доступ до повної нормативної бази українською мовою; пошук документів російською мовою; пошук документів англійською мовою; аналітичні статті з питань правозастосування; каталоги правових Інтернет-посилань. Платні ресурси: доступ до текстів документів російською мовою; замовлення текстів документів англійською мовою. Інформація про бази даних та компакт-диски НАУ опис інформаційного наповнення, функціональних можливостей, нових версій, цін.
  http://www.liga.net/zakon     Ліга. Всеукраїнська мережа поширення правової інформації. Українське законодавство і правові інформаційні ресурси.
  http://patent.km.ua     Україна: товарні знаки, винаходи, патенти.
  http://www.ukrpatent.org     Укрпатент.
  http://www.ukrpravo.com     УКРПРАВО. Усе законодавство України + коментарі. Закони Росії. Конституції США та Англії. Посилання на різноманітні сайти.
  http://www.sdip.gov.ua     Офіційний ВЕБ- ПОРТАЛ державного департаменту інтелектуальної власності.
  http://www.gdo.kiev.ua     Офіційний бюлетень поточного законодавства України. Електронна версія "Офіційний вісник України" (з 1998 року) + "Бюлетень Міністерства юстиції України". Документи за розділами: Закони України. Постанови Верховної Ради України. Укази Президента України. Постанови Кабінету Міністрів України. Акти Конституційного Суду України. Нормативно-правові акти Національного банку України. Міжнародні договори України, що набули чинності. Нормативні акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, зареєстрованих Міністерством юстиції України. А також усі діючі кодекси України; документи, які прийняті законодавчими та виконавчими органами впади СРСР та УРСР, що не втратили чинність до нашого часу.
  http://inventorspages.chat.ru     Патентне законодавство. Інформація о процедурі патентування винаходів на Україні. З цієї сторінки ви отримаєте доступ до мільйонів патентів, що містяться в патентних ПОШУКОВИІХ системах Інтернету. Також є інформація о ведучих патентно-технічних бібліотеках України та СНГ, а також про організації, виконуючі патентно-пошукову роботу. У розділі "Інтернет - винахіднику" зібрана обширна колекція інформаційних ресурсів Інтернету. Те, чого ви не знайшли на "Винахідницьких сторінках", може знаходитися за цими посиланнями. Є наступні підрозділи: "Міжнародні й урядові організації", "Інформація по законам", "Організації, що надають допомогу винахідникам", "Обробка матеріалів", "Освітні ресурси" та ін.
  http://www.coe.kiev.ua     Бюро інформації Ради Європи в Україні. Загальна інформація Документи Україна в раді Європи. Права людини. Європейський суд з прав людини
  http://www.whoiswho.com.ua/index     Хто є хто. Офіційна Україна. "Офіційна Україна" - перший і єдиний в Україні путівник коридорами влади. Метою проекту було і залишається найширше інформування про владні структури України для того, щоб покращити та полегшити контакти з управлінцями, зробити державний механізм більш "прозорим".

  Оголошення


      Новий ресурс з професійної освіти
      Далі …

      Подовжено доступ до повнотекстових БД "Polpred"
      Далі …

      Відкрито доступ до баз даних освітньої мережі "УРАН":
      Далі …  Електронні ресурси


  Електронний каталог