Головна сторінка сайту УІПА

 • Книги - корабли мысли, странствующие по волнам времени и бережно несущие свой драгоценный груз от поколения к поколению. Ф.Бекон
 • Довідкові видання.

  www.rubricon.com     Рубрікон: Ріка інформації. Це найкрупніший енциклопедичний ресурс Інтернету. Тут можна знайти електронний варіант Велика радянська енциклопедія, Ілюстрований словник, Словник Брокгауза та Ефрона, а також словники та довідники з історії, економіці, літературі, країнознавчі, біографічні, лінгвокраїнознавчі, довідник "Прапори світу" та багато іншого. Вам на допомогу також прийде рубрікона (відкрита енциклопедія).
  http://www.aup.ru/     Адміністративно-управлінський портал. Це безкоштовна електронна бібліотека з питань економіки, менеджменту, маркетингу на підприємствах, фінансам. Є розділи: учбово-методичні посібники, статті, документи, форум, корисні посилання.
  http://lingresua.tripod.com/domivka.htm     Ресурси українського слова. Сайт присвячений українській мові. Він містить українські он-лайнові словники, готові допомогти в перекладі слів з англійської на українську мову та навпаки. Наголоси в українських словах. Англо-український он-лайновий словник з українським інтерфейсом. Переклад одразу декількох слів з англійської.
  http://lit.portal.kharkov.ua/cataIog/grp/5.html     Літературний Портал. Список посилань з анотаціями. Мовні словники (латинь та ін.), культурологічні, енциклопедія віршів. Мовні курси в Інтернет. Посилання на колекцію рефератів та наукових робіт з юриспруденції, політології, психології. Наука і техніка: електронні версії рідкісних книг.
  http://www.enciclopedia.ru/encvclopedias.html     Світ Енциклопедій. Посилання на електронні енциклопедичні ресурси Інтернет. Російськомовні енциклопедичні та псевдоенциклопедичні видання.
  http://dic.academic.ru/     Словники та Енциклопедії он-лайн. Усі сучасні та класичні енциклопедії, історичні та біографічні словники; енциклопедизатор: принцип дії - вставляєте текст статті та вибираєте, в яких словниках або енциклопедіях хотіли б "проенциклопедизувати" - програма знайде знайомі слова та згенерує НТМL код із посиланнями на статті у відповідних словниках.
  http://www.marketing.spb.ru/     Енциклопедія маркетингу. Статті та книги з маркетингу, маркетингові дослідження, періодика та ін. Сайт орієнтований на підприємців, менеджерів, маркетологів.
  http://users.i.com.ua/~finguide/dics.htm     Фінансово-економічний словник. На розміщені посилання на словники по економіці, фінансам. Дипломи та реферати.

  Оголошення


      Новий ресурс з професійної освіти
      Далі …

      Подовжено доступ до повнотекстових БД "Polpred"
      Далі …

      Відкрито доступ до баз даних освітньої мережі "УРАН":
      Далі …  Електронні ресурси


  Електронний каталог