Область пошуку

Правила складання запиту при пошуку

Вибравши необхідну область пошуку (ключові слова, автор, заголовок, рік видання), введіть запит в поле введення:

При пошуку за ключовими словами – введіть фразу на природній мові документу. Ключові слова формуються практично з усіх полів бібліографічного опису. Фраза розбивається на окремі слова (цифри не враховуються!), які морфологічно нормалізуються. При пошуку за ключовими словами застосовується алгоритм ранжирування знайдених документів: cписок результатів пошуку сортується у порядку зменшення рангу документа. Чим більше в знайденому документі слів із запиту, тим ці слова ближчі один до одного і чим більшою є їх сумарна вага - тим вище місце документа в результаті пошуку.

Посилання "Знайти схожі", яке показується в бібліографічному описі знайдених записів, формує запит на ранжирований пошук, що включає всі ключові слова запису.

При пошуку за автором або назвою - прізвище або початок заголовку (у разі якщо воно точно відомо). У цьому випадку слід вводити тільки одного автора (або один заголовок).

При пошуку за роком - рік видання (одне число).

Отримавши результат пошуку, Ви зможете у такий спосіб "уточнити" Ваш запит (шукати в знайденому).

Каталоги бiблiотеки УIПА
Електронний каталог НБ УIПА
База даних авторських свiдоцтв, патентiв, та iнших охранних документiв
Інтернет-ресурси
Праці співробітників УІПА (статистика)
Електронний каталог ННППІ м.Бахмут
Новi надходження
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторизацiя
Пароль - номер читацького квитка. Для позначення апострофа в прізвищі застосовується клавіша "ё" англійської клавіатури.